Notice: Use of undefined constant seotitulek - assumed 'seotitulek' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 8

Notice: Use of undefined constant pocethodnoceni - assumed 'pocethodnoceni' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 17

Notice: Use of undefined constant prumerhodnoceni - assumed 'prumerhodnoceni' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 18

Notice: Use of undefined constant web - assumed 'web' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 23

Notice: Use of undefined constant id - assumed 'id' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 24

Notice: Use of undefined constant kod - assumed 'kod' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 25

Notice: Use of undefined constant popiscinnosti - assumed 'popiscinnosti' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 26

Notice: Use of undefined constant titulek - assumed 'titulek' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 27

Notice: Use of undefined constant adresa - assumed 'adresa' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 28

Notice: Use of undefined constant mesto - assumed 'mesto' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 29

Notice: Use of undefined constant psc - assumed 'psc' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 30

Notice: Undefined index: psc in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 30

Notice: Use of undefined constant telefon - assumed 'telefon' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 31

Notice: Use of undefined constant mobil - assumed 'mobil' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 32

Notice: Use of undefined constant email - assumed 'email' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 33

Notice: Use of undefined constant logo - assumed 'logo' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 34

Notice: Use of undefined constant idmesta - assumed 'idmesta' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 35

Notice: Use of undefined constant zobrazeni - assumed 'zobrazeni' in /var/www/vhosts/1440.cz/httpdocs/firma.php on line 36
Delta Svratka, s. r. o. | 1440.cz

editace firmy

Delta Svratka, s. r. o.

Web: http://www.deltasvratka.cz

Naše firma patří k největším společnostem zabývající se výrobou zahradních domků, rekreačních chat, nářaďových domků, prodejních stánků, autobusových čekáren, pergol a garážových stání v ČR.

Převážná většina našich výrobků je vyráběna křížovým ( srubovým ) spojením. Jejich obvodové stěny jsou tvořeny smrkovými stěnovnicemi ( palubkami ) tl. 28, 33 nebo 50 mm ( na přání i 70 mm ). Stěnovnice 28 mm mají jednoduché pero / drážku, ostatní stěnovnice mají dvojitou pero / drážku. Střecha je z palubek tl. 19 mm, zpravidla sedlová. Jako základní krytina se používá černá pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina, za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. Podlaha je z palubek tl. 19 nebo 28 mm ( alternativně lze použít OSB 3 tl. 25 mm ). Okna mohou mít izolační dvojsklo a mohou být opatřeny okenicemi. Pro celoroční využití se mohou zateplit. Jelikož tento způsob výroby je velmi flexibilní, tak se každý výrobek může přizpůsobit zákazníkovi na míru. Vše samozřejmě nabízíme s dopravou nebo montáží.

Nářaďové domky

Nářaďové domky vyrábíme buď panelové konstrukce ( NPD 1 - NPD 7 ), kde nosnými prvky jsou trámky pobité palubkami o síle 15 mm, nebo nář. domky srubové, které jsou zhotoveny pomocí křížového ( srubového ) spoje. Zde je síla stěnovnice 28 mm.

Nářaďové panelové domky jsou především určeny pro ty zákazníky, pro které vzhled nářaďového domku není až tak důležitý, a naopak ocení jejich jednoduchou montáž a nízkou pořizovací cenu. Střecha domku je vyrobena z OSB desky o síle 10 mm a podlaha je z 19 mm silných palubek. Střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina ( za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku ). Součástí každého domku jsou plné, svlakové dveře. Domek NPD 2 - NPD 7 obsahuje neotvíravé okno ( neplatí pro varianty s dvoukřídlými dveřmi).
Tento typ domků je rozměrově pevně dán a jiné rozměry je možné vyrobit pouze v případě větší kusové série.

Nářaďové domky srubové konstrukce jsou velmi pěkným a hodnotným doplňkem zahrad. Síla stěny je 28 mm ( Albert a Robin ). U těchto domků je střecha sedlová ( Albert ) nebo pultová ( Robin ). Střecha i podlaha je z 19 mm silných palubek, střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina ( za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku ). Součástí každého domku jsou palubkové dveře, které mohou být plné nebo prosklené.
U domků Albert a Robin se dají vyrobit i jiné rozměry.

Zahradní domky

Zahradní domky nabízíme o síle stěny 28 mm ( Laura, Cindy, Relax ) nebo o síle 33 mm ( Laura, Cindy,Tina, Bela, Relax ). Vždy se jedná o konstrukci pomocí křížového spoje ( srubovou konstrukci ). Jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva, obsahují střechu a podlahu o síle 19 mm, střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina ( za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku ). Součástí každého domku jsou dveře ( u chatek Laura, Cindy palubkové; u Tiny, Bely a Relaxu kazetové ), které mohou být plné nebo prosklené a otvírací - vyklápěcí okno.
Zahradní domky lze vyrobit na objednání v jiných, než námi nabízených rozměrech.

Rekreační chaty

Chaty a bungalovy pro víkendové či prázdninové bydlení nabízíme o síle stěny 33 mm a 50 mm ( na přání lze i 70 mm ). Všechny jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva, obsahují podlahu o síle 19 mm nebo 28 mm a střechu o síle 19 mm. Střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina ( za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku ). Součástí každé chaty jsou samozřejmě kazetové dveře a okna. Konečný počet dveří a oken se stanoví dle přání zákazníka. U chat o síle 50 mm mají okna izolační dvojsklo ( lze objednat i pro chaty o síle stěny 33 mm ) a celo obvodové kování ( okno je vyklápěcí i otevírací ). Pro celoroční využití se chaty dají zateplit, pak se dají využít pro rodinné bydlení. Zateplení se zpravidla provádí takto: podlaha ( zateplení pod podlahovými palubkami ) - 9 cm polystyren + parozábrana; stěny ( zateplení zevnitř ) - difuzní folie + Orsil 10 - 16 cm + parozábrana + záklop z palubek 12,5 mm ( alternativně OSB3 - 12 mm ); střecha ( zateplení z vnějšku ) - Orsil 12 - 20 cm + parozábrana + záklop z prken 24 mm + odvětrávače + mřížka; olištování, parapety, obklady oken a dveří.
Chaty a bungalovy se převážně vyrábí na zakázku, dle přání zákazníka. Proto se jejich výsledné provedení a konečná cena může lišit od námi nabízených základních modelů.

Prodejní stánky

Prodejní stánky nabízíme o síle stěny 28 mm ( na přání i 33 mm nebo 50 mm ). Kromě demontovatelného stánku, který se staví z již smontovaných panelů, se vždy jedná o konstrukci pomocí křížového spoje ( srubovou konstrukci ). Jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva, obsahují střechu a podlahu o síle 19 mm, střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina ( za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku ). Součástí prodejních stánků jsou plné palubkové dveře ( vč. kování a zámku ) a 1 - 2 okenice ( dle šíře stánku ), které po sklopení tvoří prodejní pult cca 25 cm hluboký. Okenní otvory se mohou zasklít buď na pevno ( vitrína ) nebo se může vložit posuvné okno, jehož horní polovina se vysouvá vzhůru. Srubové stánky se dají zateplit, aby mohli sloužit pro celoroční provoz. Zateplení se zpravidla provádí takto: podlaha ( zateplení pod podlahovými palubkami ) - 9 cm polystyren + parozábrana; stěny ( zateplení zevnitř ) - difuzní folie + Orsil 10 - 14 cm + parozábrana + záklop z palubek 12,5 mm ( alternativně OSB3 - 12 mm ); střecha ( zateplení z vnějšku ) - Orsil 12 - 16 cm + parozábrana + záklop z prken 24 mm + odvětrávače + mřížka; olištování, parapety, obklady oken a dveří. Prodejní stánky srubové konstrukce lze vyrobit na objednání v jiných, než námi nabízených rozměrech.

Demontovatelný panelový stánek je především určen pro ty zákazníky, kteří potřebují stánek několikrát ročně montovat a demontovat. Je tvořen jednotl. panely, které se navzájem upevňují pomocí vratových šroubů. Střecha demont. stánku je vyrobena z OSB desky o síle 10 mm a podlaha je z 19 mm silných palubek. Střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina ( za příplatek lze objednat barevnou asfaltovou lepenku ). Součástí každého demont. stánku jsou plné, svlakové dveře a okenice, která je rozdělena na 2 části - horní část slouží jako stříška, dolní část může po upevnění sloužit jako prodejní pult. Tento typ stánku je rozměrově pevně dán a jiné rozměry je možné vyrobit pouze v případě větší kusové série.

Autobusové čekárny

Autobusové čekárny nabízíme o síle stěny 28 mm ( na přání i 33 mm nebo 50 mm ). Vždy se jedná o konstrukci pomocí křížového spoje ( srubovou konstrukci ). Jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva, obsahují střechu o síle 19 mm. Střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina ( za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku ). Podlaha není součástí standardní výbavy čekárny, dá se však objednat. Součástí čekáren jsou 4 ks pevných oken ( počet lze změnit ), vchod vč. zárubně a 2 ks jednoduchých laviček. Autobusové čekárny lze vyrobit na objednání v jiných, než námi nabízených rozměrech.

Pergoly a garážová stání

K výrobě pergol a gar. stání používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší velkokapacitní výrobě se nám podařilo u pergol a gar. stání dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu.

Pergoly v zákl. provedení nejsou zastřešené. Zastřešit se dají buď polykarbonátovými deskami, v provedení vlna nebo trapéz ( hranatá vlna), v odstínech: čirá, matná nebo bronz. Sklon střechy u tohoto typu zastřešení musí být min. 8°. Také si můžete vybrat zastřešení z asfaltového šindele, odstíny : hnědý, červený, černý nebo zelený. Zde musí být sklon střechy min. 15°.

Gar. stání vyrábíme s pultovou střechou a v zákl. provedení jsou zastřešené palubkovým záklopem, kde střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina ( za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku ). Též se dají zastřešit polykarbonátovými deskami.

Hodnocení firmy Delta Svratka, s. r. o.:
Fotogalerie firmy Delta Svratka, s. r. o.:
rekr. chata Alexandra Irekr. chata Campingzahr. domek Belazahr. domek Lauranář. domek Albertnář. domek RobinNář. domek NPD 3pergola s plným stř. záklopempergola bez střechydvoumístné gar. stání s plykarb. krytinou
Rubriky:

Kontakt:

Delta Svratka, s. r. o.
Kozinova 57/2
Praha

Tel.: 271750637
Mobil: 603804264
E-mail: info@deltasvratka.cz
http://www.deltasvratka.cz


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Dřevostavby na klíč Hlaváčdetail

  Šafaříkovy sady 2/3, Plzeň
  Konstrukci prvků dřevostavby na klíč provádíme přímo na staveništi, a proto dům snáze přizpůsobíme potřebám zákazníka. Odpadá závod na výrobu panelů a tak jsou dřevostavby stavěné na klíč kanadskou technologií levnější než dřevostavby panelové.

 2. PH Trade s.r.o.detail

  PH Trade, s.r.o. Masarykova 118,, Brno
  Provádíme dodávku a montáž v oboru voda, topení, plyn, vzduchotechnika a klimatizace. Nabízíme instalatérské, topenářské a plynoinstalační práce včetně solárních panelů a tepelných čerpadel. Dále provádíme projekty, revize, rekonstrukce, rekonstrukce koupelen. Vyměňujeme a montujeme bojlery, kotle,

 3. INTER MAL - Jaroslav Bursadetail

  U Černého mostu 81/4, Plzeň
  Naší specialitou jsou malířské a lakýrnické práce na klíč tj. včetně přípravy a úklidu. Klasické i moderní malby a nátěry, dekorativní techniky a omítky, nátěr fasády. Jsme malíři a lakýrníci profesionálové - malování je naše hobby.

 4. Karel Brodíkdetail

  1.máje 168, Sucdol nad Odrou
  Provádíme veškeré instalatérské práce - voda, topení , plyn, kanalizace.